ARWE

Zastosowanie

Autotransformatorowe, przemysłowe regulatory ARWE przeznaczone są do regulacji prędkości obrotowej jednofazowych silników wentylatorowych, sterowanych napięciowo. Stanowią połączenie zalet regulatorów autotransformatorowych oraz elektronicznych, oferujących sterowanie zdalnym sygnałem. Montowane w profesjonalnych instalacjach wentylatorowych lub grzewczych. Regulator ARWE realizuje 5-stopniowe, sterowanie prędkości obrotowej przy pomocy przemysłowego standardu sygnałowego 0-10 V DC. Pełną optoizolację sygnału sterującego od napięcia sieci zapewnia układ energoelektroniczny. Układ posiada zabezpieczenie przeciw załączeniu dwóch odczepów autotransformatora w wyniku ewentualnej awarii, sygnalizowane pulsowaniem zielonej diody. Wykonanie w II klasie izolacji. Stopnień ochrony IP54. Max temperatura otoczenia 40°C. Klasa cieplna izolacji B (130°C). Zasilanie: 230V AC 50Hz. Maksymalny prąd wyjściowy: 1,5; 2; 3; 5; 7; 10 A Rodzaj sterowania: sterowanie automatyczne sygnałem 0-10V DC.

Dane techniczne

TypUPRI [V]Stopnie regulacji UR [V] / IR [A]
12345
Napięcie sterujące [VDC]0,5-22-44-66-88-10
ARWE 1,5230115/1,5135/1,5155/1,5180/1,5230/1,5
ARWE 2,0230115/1,6135/1,7155/1,7180/2,0230/2,0
ARWE 3,0230115/2,2135/2,5155/2,8180/3,0230/3,0
ARWE 5,023080/4,0105/4,3135/4,6170/5,0230/5,0
ARWE 7,023080/6,0105/6,3135/6,6170/7,0230/7,0
ARWE 10,023080/10,0105/10,0135/10,0170/10,0230/10,0

Wymiary

TypWymiary [mm]
ABCDE
ARWE 1,5901759571157
ARWE 2,0901759571157
ARWE 3,0901759571157
ARWE 5,0123240125105220
ARWE 7,0123240125105220
ARWE 10,0146272138113255

Schemat podłączenia regulatora

Produkt nie posiada dodatkowych akcesoriów

Zapytaj o produkt:

Telefon: +48 61 839 12 31
E-mail: bok@vents-group.pl




Szanowny Kliencie,

Od 25.05.2018 roku weszły nowe regulacje o ochronie danych osobowych (tzw. RODO). Wymaga to od nas dostosowania się do nowych przepisów przy uwzględnieniu istniejących regulacji m. in. dotyczących świadczenia usług drogą elektroniczną.

Wykonując obowiązek informacyjny, zgodnie z RODO informujemy, że Administratorem danych osobowych jest Vents Group Sp. z o.o.. z siedzibą w Niepruszewie (64-320 Niepruszewo), przy ul. Brzozowej 8, KRS 0000101666. Dodatkowe dane do kontaktu: e – mail: kontakt@vents-group.pl. Macie Państwo prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania oraz prawo do ich przenoszenia. Osoba, której dane osobowe dotyczą, ma prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. W przypadku, w którym podstawą przetwarzania danych jest zgoda, przysługuje Państwu prawo cofnięcia zgody w dowolnym czasie za pomocą poczty elektronicznej. Państwa dane osobowe będą i są przetwarzane w ramach prawnie usprawiedliwionego interesu administratora danych w celu przesyłania informacji handlowej w formie marketingu bezpośredniego dla ewentualnego zawarcia umowy handlowej, a następnie w zakresie niezbędnym do wykonywania umowy oraz dla realizacji przepisów prawa. W ramach realizacji tych celów dane będą przetwarzane w szczególności: do kontaktów w związku z marketingiem bezpośrednim, do realizacji zamówień, składania reklamacji i innych niezbędnych czynności takich jak prowadzenie rachunkowości i rozliczenia podatkowe. Zakres danych obejmuje: imię i nazwisko, numer telefonu komórkowego oraz adres e-mail. Podstawą prawną naszych działań jest Państwa dobrowolna zgoda oraz potrzeba realizacji współpracy handlowej oraz w zakresie serwisu.

Pracujemy na danych otrzymanych od Państwa. Staramy się zawsze ograniczać do pracy na minimalnym potrzebnym zakresie danych. Dane przechowujemy do chwili cofnięcia zgody oraz później, w związku z obowiązkami wynikającymi z przepisów prawa oraz w związku z zabezpieczeniem roszczeń. Dane niepotrzebnie zostaną niezwłocznie, skutecznie usunięte. Podanie danych jest dobrowolne jednakże jest nam niezbędne do realizacji współpracy handlowej.

Zgoda może być odwołana w każdym czasie, wystarczy się z nami skontaktować – kontakt@vents-group.pl. Wycofanie zgody jest wolne od wszelkich opłat.

Akceptuję Przypomnij później

Strona wykorzystuje pliki cookies.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Akceptuję, nie pokazuj więcej